Zarządzamy wynajmem pokoi już w 7 mieszkaniach, kolejne dwa właśnie przygotowujemy. W zależności od potrzeb, lokale są odświeżane lub modyfikowane - od dzielenia pomieszczeń po przerabianie kuchni na pokoje mieszkalne. Działamy nietypowo, ale skutecznie.

Warszawa Młociny

W tym mieszkaniu oddzieliliśmy kuchnię od salonu, dzięki czemu uzyskaliśmy dodatkowy, przestronny pokój. Kuchnia została niewielka, ale funkcjonalna.

Warszawa Włochy

To nasze największe mieszkanie, dwupoziomowe. Na dole z salonu połączonego z kuchnią uzyskaliśmy dwa pokoje i otwartą kuchnię. Piętro zostało odświeżone. Aranżacja wnętrz również została wykonana przez naszą firmę.

Warszawa Śródmieście

Przy warszawskim placu Zbawiciela zmieniliśmy układ mieszkania i bardzo gruntownie je odświeżyliśmy. W dawnej kuchni powstał pokój, duży salon został podzielony na pół - w ten sposób uzyskaliśmy pokój i całkiem duży aneks kuchenny. Organizacja prac budowlano-remontowych, nadzór nad nimi oraz wykończenie wnętrz były od początku do końca zadaniem naszej firmy.

Warszawa Ursynów

W tym mieszkaniu remont przeprowadził właściciel. My podzieliliśmy duży pokój na dwa małe i umeblowaliśmy pokoje.

Warszawa Stokłosy

Tutaj również dzieliliśmy duży pokój na dwa mniejsze - efektów nie możemy zaprezentować, ponieważ pokoje zostały wynajęte zanim zdążyliśmy zrobić zdjęcia i wystawić ogłoszenia.

Warszawa Natolin

Na Natolinie zmiany są duże - jeden pokój został podzielony na dwa mniejsze, a kuchnia przeniesiona na przedpokój. 

Warszawa Kabaty

Układ tego mieszkania nie był zmieniony, wystarczyło gruntowne odświeżenie i urządzenie go na nowo.