Nasza oferta - korzyści dla Właścicieli

Oferujemy kompleksową opiekę nad lokalem i zarządzanie jego wynajmem. Pomagamy Właścicielom w przygotowaniu lokalu - ewentualnym remoncie, odświeżeniu, aranżacji. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi i zapewniamy możliwie niskie koszty prac.

W momencie podpisania umowy gwarantujemy stały, comiesięczny czynsz płatny Właścicielowi, dzięki czemu nie musi on martwić się o okresy przestoju. Znalezienie najemców i ich weryfikacja to nasze zadanie. Nie wynajmujemy pokojów przypadkowym osobom - nasi Klienci to przede wszystkim młodzi ludzie, pracujący i uczący się. Dbamy o to, aby w mieszkaniu panował spokój i porządek, a w razie usterek lub awarii interweniujemy. Dzięki temu Właściciel lokalu ma stały zysk, który osiąga w zasadzie bez żadnego wysiłku.

Interesują nas przede wszystkim mieszkania rozkładowe, z jak największą liczbą pokoi, ale zawsze rozważamy wszystkie zgłaszane nam lokale. Jeśli chcesz osiągać stały, pewny zysk z wynajmu swojej nieruchomości, ale nie masz na to czasu albo nie wiesz, jak to osiągnąć, skontaktuj się z naszą firmą.